Merkezefendi’den muhteşem Melek Mosso konseri 

Merkezefendi’den muhteşem Melek Mosso konseri 

Merkezefendi Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Melek Mosso konseri organize etti. 

Merkezefendi Belediyesi’nde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı dolu dolu geçti. Kutlama programının son halkası olan Melek Moss konserine Denizli’nin tüm ilçelerinden gelen vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 

Konser alanını hınca hınç dolduran Merkezefendili ve Denizlililer, Melek Mosso’nun sahneye çıkmasıyla büyük bir coşku yaşadı. Türkiye’nin sevilen sanatçısı Mosso, birbirinden güzel şarkılar ile sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. İki saat süren konser boyunca vatandaşlar Mosso’ya eşlik etti. Melek Mosso, memleketine geldiği için de ayrı bir heyecan ve mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Başkan Şeniz Doğan, “Bugün çok anlamlı, çok özel ve çok güzel bir gün. Hep birlikte, büyük bir coşkuyla bayramımızı kutluyoruz. Bizler, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yoldan, ilimden, bilimden ve akıldan bir an olsun ayrılmadık, ayrılmayacağız. Bağımsızlığını büyük bir mücadele ile kazanan bu ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine taşıyacak olanlar, güvendiğimiz, inandığımız ve her zaman yanında olduğumuz gençlerimizdir. Bayraklarımızla, marşlarımızla, şarkılarımızla ve tüm heyecanımızla bayramın coşkusunu yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyor, herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı yürekten kutluyorum” dedi.