“Merkezefendi’den Avrupa’ya uzanacağız”

“Merkezefendi’den Avrupa’ya uzanacağız”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yeni sezon öncesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket takımını ziyaret etti.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yeni sezon öncesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket takımını ziyaret etti. Başkan Doğan, “Merkezefendi'den Avrupa kupalarına uzanma hedefimizle, hep birlikte yeni başarılara imza atacağımız yeni sezona hazırız” dedi.

Denizli’nin basketbol tutkusunun çok yüksek olduğunu belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, başarılı bir sezon geçirmek için çalıştıklarını söyledi. Doğan, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da takımımız yeni sezona disiplinli ve özverili bir şekilde hazırlanıyor. Bizler her zaman takımımızın yanındayız. Hazırlıklarını sürdüren takımımızı ziyaret ederek hem hedeflerimizi konuştuk hem de sohbet ettik. Hemşehrilerimiz de biz de takımımızın Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde Denizli’yi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz. Oyuncularımız da bu desteği sonuna kadar hissederek azimli, istekli ve başarılı maçlar çıkaracaktır” dedi.