Masa Tenisinde Bulut Türkiye 3’üncüsü oldu

Masa Tenisinde Bulut Türkiye 3’üncüsü oldu

Samsunda yapılan Gençler Türkiye Şampiyonasında Denizlili Sporcu Altınay Hatun Bulut Genç Bayanlarda Türkiye 3’üncüsü oldu.

Samsunda 21-24 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılan müsabakalar neticesinde 148 genç bayan sporcunun arasında zorlu müsabakalar sonunda ilk üç sırayı almayı hak ederek Denizli’ye madalya ile dönen Tan Halk Oyunları Sporcusu Altınay Hatun Bulut’un bu başarısı Denizli Spor kamuoyunda takdirle karşılandı.

Denizli’de Masa Tenisinde aldığı başarılar ile ön plana çıkan Tan Halk Oyunları Spor Kulübü Başkanı Tevfik Tan sporcusunun aldığı başarıdan gururlu olduğun dile getirerek “Masa Tenisine büyük önem veriyoruz. Bu konuda Denizli’nin öne çıkması adını duyurması için yaptığımız çalışmaların karşılığını aldığımızı düşünüyorum. İnşallah bu başarılar artarak devam edecek ”dedi.

Türkiye 3’üncüsü olarak bronz madalya ile dönen ve Denizli’ye büyük bir gurur yaşatan Altınay Hatun Bulut’ta verdiği maddi manevi desteklerden dolayı Kulüp Başkanı Tevfik Tan başta olmak üzere emeği geçen antrenörlere teşekkür ederek “Uzun bir hazırlık dönemi sonrası müsabakaya gittik. Sonunda da çalışmanın verdiğimiz emeğin karşılığını aldığımızı düşünüyorum. Bundan sonraki hedefim Türkiye Şampiyonluğu inşallah çok çalışarak bu hedefime ulaşacağıma inanıyorum”ifadelerini kullandı.