Konuşan fotoğraflar

Konuşan fotoğraflar

İKİSİDE GENÇ


Genç Başkanlar;
Birisi Merkezefendi Belediye, diğeri CHP Pamukkale İlçe Başkanı.
Bakışlar genç olunca Gençlik Bayramı da şenliğe dönüşebiliyor.

 

BİR GENÇLİĞİ KAMYONA SIĞDIRDILAR

Şeniz Doğan Başkan Merkezefendi Belediyesi'nin başına geçtiğinden beri insana dokunan projeleri ile fark yaratıyor, hazırladığı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleriyle bu anlamlı günü pamdemi gölgesine bırakmadan, şölen havasında kutlayarak devam ediyor.
 CHP Pamukkale İlçe Başkanlığı Arda Arpacı yönetiminde, başarılı bir ramazan paketi dağıtım etkinliğinin ardından yine kendi imkanları ile organize ettiği fark yaratan bir çalışmaya imza attı. Pamukkale İlçesinin kırsal mahallelerinde bugüne kadar hiç yapılmamışı yaparak,
süsledikleri kamyon ve ilçe aracı ile Pamukkale nin, Akhan'dan Gözler'e kadar uzanan tozlu sokaklarında, 7 den 70 e halkla buluşan ilçe örgütü ve yöneticileri partili partisiz her kesimin övgüsünü aldı.

 

YİNE HALK SORUYOR, ALGI ŞU ŞEKİLDE " ŞENİZ DOĞAN BAŞKAN BÜYÜKŞEHİRE ADAY İSE NEDEN KUCAKLAYICI DEĞİLDE ÖTEKİLEŞTİRİLMİŞ DUYGULARLA HAREKET EDİP NEGATİF TAVIRLAR ALIYOR" 

Bir vatandaş, 

Burada şöyle bir tespit yapmak haksız olur mu?
Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan 2 yıllık süreçte takdire şayan icraatlarla, kamuoyunca Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığının partisi adına şu anki doğal adayı gibi. Şeniz Doğan Büyükşehir Belediyesine Halk tarafından başkan adayı görülürken, keşke kendi bölgesindeki görkemli törenden, partisinin diğer merkez ilçesi, Türkiye nin 25 ilinden büyük Pamukkale İlçe Örgütüne, bir araçlık bile olsa katkı sağlayıp, Büyükşehir için gerekecek oy desteğini, bu büyük ilçenin potansiyeline dokunarak harekete geçirme fırsatını kullansaydı. Ya da, 19 ilçenin organizasyonundan sorumlu il başkanlığı bu planlamayı yapabilseydi vereceği bu resim ile CHP Denizli adına önemli bir işe imza atılmış olunmaz mıydı! dedi.