Koç Aktaş: “Başarılı bir sezonu geride bıraktık”

Koç Aktaş: “Başarılı bir sezonu geride bıraktık”

Merkezefendi Basketbol Başantrenörü Zafer Aktaş, Anadolu Efes maçının ardından biten sezon hakkında düşüncelerini paylaştı.

Merkezefendi Belediyesi Basketbol Takımı, ING Basketbol Süper Ligi’nin kapanış haftasında evinde güçlü ekiplerden Anadolu Efes’i ağırladı. Denizli temsilcisi zorlu karşılaşmadan 94-71 skorla yenik ayrıldı.

Merkezefendi Basketbol Başantrenörü Zafer Aktaş maç sonu açıklamalarda bulundu. Aktaş, “Bizim için hedeflerimizi gerçekleştirdiğimiz, başarılı bir sezonu geride bıraktık. Bütçe olarak diğer takımların oldukça gerisinde olmamıza rağmen çok çalışarak, kendimize ve yaptığımız işe inanarak sezon başında koyduğumuz amaca ulaştık. Bunun yanında ligin zirvesindeki Türk Telekom ve Fenerbahçe dahil çok önemli galibiyetlere imza attık, geçtiğimiz sezon olduğu gibi yine basketbol dünyasına oyuncular servis ettik. Bu açıdan çok mutluyum; oyuncularıma, teknik ekibime ve bizi destekleriyle yalnız bırakmayan Denizli halkına teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren yeni sezon hazırlıklarına daha da hız vereceğiz, yine zor ama yönetimimiz ve Yukatel başta olmak üzere tüm sponsorlarımızla birlikte üstesinden geleceğimize inandığımız bir mücadeleye gireceğiz. Hedefimiz yine bütçe performans olarak ligin en başarılı takımlarından birini ortaya çıkarmak olacak. Ben tekrar bu güzel sezon Denizli halkına, yönetimimize ve Yukatel’in özelinde tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.