Gençlik, Kültür ve Yaşam Merkezi yakında hizmete açılıyor

Gençlik, Kültür ve Yaşam Merkezi yakında hizmete açılıyor

Merkezefendi Belediyesi tarafından yapımına devam edilen ‘Gençlik, Kültür ve Yaşam Merkezi’ çok kısa bir sürede ilçeye kazandırılacak.

Merkezefendi Belediyesi tarafından yapımına devam edilen ‘Gençlik, Kültür ve Yaşam Merkezi’ çok kısa bir sürede ilçeye kazandırılacak. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendimize yakışan 'Gençlik, Kültür ve Yaşam Merkezi'mizi çok yakında hizmete açıyoruz. İlçemize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Merkezefendi Belediyesi’nce ilçe genelindeki yapısal projeler tüm hızıyla devam ediyor. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yapımına devam edilen ‘Gençlik, Kültür ve Yaşam Merkezi’ gençlerin gözdesi haline gelecek. Merkezefendili gençlerin sosyal, eğitim ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmete açılacak olan tesis 1200 metrekarelik alana sahip olacak. Üç kattan oluşan ‘Gençlik, Kültür ve Yaşam Merkezi’nde modern eğitim sınıfları, kişisel gelişim ve hobi atölyeleri, sosyal alanı, kütüphanesi, kafeteryası, fuaye alanı, 100 kişilik seminer salonu, bireysel ve grup çalışma odaları, kültür, sanat ve spor etkinliklerinin olacağı tesis ilçeye kazandırılacak. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da yapımına devam edilen ‘Gençlik, Kültür ve Yaşam Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.