Çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor

Çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor

Merkezefendi Belediyesi tarafından Sevindik ve Muratdede Mahallesi’ne kazandırılan kreşlerde yeni dönem eğitimleri başladı.

Merkezefendi Belediyesi tarafından Sevindik ve Muratdede Mahallesi’ne kazandırılan kreşlerde yeni dönem eğitimleri başladı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Çocuklarımız adil bir eğitim ile mutlu bir geleceğe adım adım ilerliyor” dedi.

Kreşlerde yeni dönemin başladığını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Cıvıl cıvıl bakışları, hiç bitmeyen enerjileri ile çocuklarımız, eğlenirken öğreniyor, öğrenirken keşfediyor. Adil bir eğitim ile mutlu bir geleceğe adım adım ilerliyor. Bizler de onların geleceği için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Bu merkezlerimizdeki amacımız daha ilkokula bile başlamayan çocuklarımızı çağdaş, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, vatanını, bayrağını ve milletini seven çocuklar yetiştirmek. Annelerin işini kolaylaştırmak. Gönül rahatlığı ile çocuklarını emanet ederek çalışabilecekleri bir ortamda sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.