Büyükşehir Belediye depremzedeleri yalnız bırakmıyor

Büyükşehir Belediye depremzedeleri yalnız bırakmıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremden dolayı Denizli’ye gelen depremzedeleri yalnız bırakmıyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş Merkezli depremin ardından aralıksız yardım çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir ayrıca Denizli’ye gelen vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda afetzede vatandaşlara özel Büyükşehir’le Kültür Buluşmaları kapsamında TV programcısı, tiyatro oyuncusu ve yazar Bekir Develi’yi konuk etti. Düzenlenen programa Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Özer, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Kadriye Özer Bilici ve çok sayıda afetzede vatandaş katıldı.

Depremzedeleri yalnız bırakmayan Denizli Büyükşehir Belediyesi Osman Zolan, “Kayıplarımız var, üzüntümüz büyük ama hayat devam ediyor. İnşallah el ele, gönül gönüle bu işin üstesinden geleceğiz. Depremi ilk duyduğumuz andan itibaren ekiplerimiz afet bölgesine gitti. Denizli Büyükşehir Belediyemiz ve Denizli’deki birçok kurum Hatay’a gittik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, tüm bakanlarımız ve kurumlarımız oradaydı, biz de oradaydık. Yaraları sarmak için hep beraber gayret ettik” diye konuştu.