Biçer Karaca, 2. Turda büyük farkla sandıktan Kılıçdaroğlu çıkacak’

Biçer Karaca, 2. Turda büyük farkla sandıktan Kılıçdaroğlu çıkacak’

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca; 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde sandıktan büyük farklı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çıkacağını söyledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca; 28 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimi öncesinde sahada çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Pamukkale İlçesinde Dokuzkavaklar ve Karşıyaka’da esnaf ve vatandaşları dinleyen, mahalle ziyaretlerinde hemşerilerine 28 Mayıs sonrası nasıl bir Türkiye’nin kendilerini beklediğini anlatan Gülizar Biçer Karaca; Güney ilçesinde Cindere’de ve Doğanlı Mahallelerinde ardından Sarayköy’de hemşerileriyle buluştu. Milletvekili Karaca; “Kamunun tüm imkanlarını kullanıyorlar. Kendilerine destek verilmezse sosyal yardımların ve hizmetlerin kesileceği yalanıyla halkı bilerek ve isteyerek yanıltıyorlar. Yıllardır kendi ve öteki ayrımını körükleyen iktidar yetkilileri ve milletvekilleri “kendilerine oy vermeyen”leri cezalandırma anlayışına tepki gösteriyoruz. Sandıklarda geriye düştükleri mahallelerde vatandaşı “köylü aklı!” diyerek alaysamasının kabul etmiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Köylü Milletin Efendisidir” dedi 

Mille buluşmasına katıldı

Sarayköy İlçesinde CHP İlçe Başkanı Salih Konya ve İlçe Örgütü tarafından organize edilen Millet Buluşmasına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, “Sizlere bakınca, 14 Mayıs’ta 6000 oy farkla sandıklardan Kemal Kılıçdaroğlu’nu birinci çıkaran Sarayköy’ün; 28 Mayıs İkinci Tur seçiminde de 8000 oy farkla Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanımız olarak Çankaya Köşkü’ne göndereceğiz der gibi bakan bir Sarayköy görüyorum.” Dedi Mazbatasını İl Seçim Kurulu’ndan aldıktan sonrda çalışmalarına aralıksız devam eden Biçer Karaca; oy kullanmayan vatandaşları sandığa gitmeye, bu çürümüş sistemi değiştirmeye, tek adam rejimine son verip Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanı olarak Çankaya Köşkü’ne göndermeye davet etti.