Başkan Güngör, AK Parti’nin rekor oy oranı aldığı ilçeyi ziyaret etti

Başkan Güngör, AK Parti’nin rekor oy oranı aldığı ilçeyi ziyaret etti

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Denizli genelinde en fazla oy oranı aldıkları Çameli’yi ziyaret ederek teşekkür etti.

Denizli’de Cumhurbaşkanlığı Seçimini Millet İttifakı Kılıçdaroğlu kazandı. AK Parti Milletvekili Seçimlerinde ise 1 milletvekili kaybetti. Denizli genelinde AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın en çok oy oranı aldığı ilçe Çameli oldu.

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, teşekkürlerini iletmek amacıyla Denizli’nin Çameli ilçesine ziyarette bulundu.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Denizli Ak Parti İl Başkanımız Sn. Yücel Güngör 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde İlçemizde Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakımıza verilen desteklerden ve il genelinde yüzde 66 oranla birinci ilçe olmamızdan dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. İlçe Teşkilatımızla gerçekleşen Toplantıda 28 Mayıs Pazar Günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı 2.tur Seçimleri ile ilgili istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Allah'ın izniyle, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğanı tekrardan Başkan Yapacağız 12 gün, durmadan çalışacağı” dedi.