AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNCİRLİOVA TÜRKAN SAYLAN CADDESİ’Nİ YENİLEDİ

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNCİRLİOVA TÜRKAN SAYLAN CADDESİ’Nİ YENİLEDİ

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNCİRLİOVA TÜRKAN SAYLAN CADDESİ’NDEKİ ÜST YAPI ÇALIŞMALARI VATANDAŞLARIN KONFORUNU ARTTIRIYOR.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, şehir içindeki trafiği hızlandıracak ve vatandaşların rahat bir yolculuk yapmasını sağlayacak projelerine devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü ekipleri, İncirli ilçesindeki Prof. Dr. Türkan Saylan Caddesi'ni baştan aşağı yeniledi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Sorumluluk alanımızdaki tüm yollarda önce altyapı daha sonra üstyapı çalışmalarımız devam ediyor." Dedi.

Aski ile koordineli bir şekilde çalışan ekipler, İncirliova ilçesi Prof. Dr. Türkan Saylan Caddesi’ndeki altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra üst yapı çalışmalarını da bitirdi. Çalışmalar; sıcak asfalt seriminin ardından şerit çizgilerinin çekilmesi ve yol işaretlerinin yapılmasıyla tamamlandı. Trafiğe açılan yol, hayatı sürücüler ve yayalar için daha konforlu ve modern bir hale getiriyor.

Vatandaşlardan Başkan Çerçioğlu’na hizmet teşekkürü
Çalışmaların hızlı, planlı ve koordineli bir şekilde yapıldığını belirten vatandaşlar, yolların modern bir görünüme sahip olduğunu belirterek; yapılan hizmetler için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.