AK Partili Şahin Seçim Çalışmalarını Baklan ve Çivril’de sürdürdü

AK Partili Şahin Seçim Çalışmalarını Baklan ve Çivril’de sürdürdü

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, seçim çalışmaları kapsamında Denizli’nin Baklan ve Çivril ilçelerini ziyaret etti.  

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 14 Mayıs seçimlerinin ardından çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2’nci tur seçimi için ziyaretlerini sürdüren Milletvekili Şahin Tin, Çivril ve Baklan ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi

Yoğun geçen bir seçim sürecinin ardından Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 2’nci tur oylaması için saha çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirten Milletvekili Şahin Tin, “Aziz hemşehrilerimizin teveccühüne layık olabilmek, aldığımız görevin hakkını verebilmek için yaşam maratonunun içinde mücadelemizi aralıksız sürdürüyoruz. Eser ve hizmet siyasetimiz hız kesmeden devam ediyor. Yatırımlar, projeler ve yeni hedeflerimize Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla ilerliyoruz Öncelikle şahsıma verdikleri destek ve duydukları güven için hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah 14 Mayıs’ta açık ara farkla önde tamamladığımız Cumhurbaşkanlığı seçimini de 2’nci turda da daha yüksek oy oranıyla önde tamamlayıp büyük bir demokrasi sınavını daha başarıyla nihayete erdirmiş olacağız. Büyük Türkiye yolculuğumuzu aksatmadan sekteye uğratmadan azimle ve kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.