adscode
Çarşamba, 27 Mayıs 2020
.
13
Denizli
.
chevron_left chevron_right
GÜNDEM

PASVAK 8. GELENEKSEL SÜNNET DÜĞÜNÜ 7 TEMMUZDA

Yemek verdiği ve ihtiyaç sahibi ailelerden tespit ettiği 35 çocuğun Sünnet Düğünü, Denizli Valiliği Himayesinde, Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ve Denizli İl Sağlık Müdürlüğü’nün katkılarıyla gerçekleşecek

9760 Toplam Gösterim
PASVAK 8. GELENEKSEL SÜNNET DÜĞÜNÜ 7 TEMMUZDA

PASVAK,  Yıl içeresindeki etkinliklerinden biri olan İmkanı Kısıtlı Aileler için yapmış olduğu 8. Geleneksel Sünnet Düğünü bu sene, Sayın Denizli Valisi Hasan Karahan Himayelerinde, Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ve Denizli İl Sağlık Müdürlüğü’nün katkılarıyla 07 Temmuz Pazar günü saat 17:00-20.00 arasında Yeni Aşevi binamızda gerçekleşecek.


PASVAK 2004 yılından bu yana her gün üç kap sıcak yemeği, ekmeği ile birlikte, ihtiyaç sahiplerinin kapısına teslim etmekte. Aşevi, yemek dağıtım işi için dizayn edilmiş 5 adet aracı ile 400-450 aile 1200-1250 kişiye, haftanın 6 günü ulaşmakta. Önümüzdeki yıllarda hedefi 3000 ihtiyaç sahibine ulaşmak.


Yemek verdiği ve ihtiyaç sahibi ailelerden tespit ettiği 35 çocuğun Sünnet Düğünü, Denizli Valiliği Himayesinde, Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ve Denizli İl Sağlık Müdürlüğü’nün katkılarıyla gerçekleşecek. Sünnet düğünü Yeni Aşevi ve Sosyal Tesisler binasında (Tapu dairesinden 200 mt ilerde ) 07 Temmuz Pazar günü saat 17.00-20.00 arasında gerçekleşecek.

PASVAK yönetim kurulu şöyle devam etti.  
"Amacımız, çocukları sünnet ettirmenin ötesinde, onları sevindirmeyi, bu sevince Denizli halkı ile paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Toplumda birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla bu aktivitemizi sürekli hale getirerek her sene tekrarlıyoruz.
PASVAK olarak halkımızı bir araya getirme, yardımlaşma duygusunu ortaya koyma adına bir köprü vazifesi olma görevini yaptığımızdan dolayı mutluyuz, gururluyuz. Sünnet düğünü için katkıda bulunan ve sürekli yardım eden tüm yardımseverlerimize, Denizli halkına ve iş adamlarımıza ve ilin yöneticilerine teşekkür ediyoruz.
Geçtiğimiz yıllarda, Vakfımızın ile Denizli’nin Temsilcileri, Yöneticileri, Bürokratları ve STK temsilcileri ile buluşma ve buluşturma günü gibi gerçekleşen bu mutlu günümüze tüm Denizli halkı davetlidir. " 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE