Cuma, 06 Aralık 2019
.
14
Denizli
.
chevron_left chevron_right
GÜNDEM

Oğuz Ata Okulları ile çocuklarınız emin ellerde

Oğuz Ata Okulları yeni eğitim öğretimine iddialı hazırlanıyor. Deneyimli ve uzman kadrosuyla 2019-2020 eğitim öğretim yılında büyük başarılara imza atacak gibi görülüyor

14640 Toplam Gösterim
Oğuz Ata Okulları ile çocuklarınız emin ellerde

 

Oğuz Ata Okulları yeni eğitim öğretimine iddialı hazırlanıyor. Deneyimli ve uzman kadrosuyla 2019-2020 eğitim öğretim yılında büyük başarılara imza atacak gibi görülüyor.

Oğuz Ata Okulları ile çocuklarınız emin ellerde
 
Oğuz Ata Okulları Kurucusu Mehmet Ünal okullarıyla ilgili bilgi verdi. Ünal, “ Hayal etmenin ve hayalleri gerçekleştirmenin yolu güvenden geçer!  Her bir çocuğun kendine güvenerek büyümesi ise eğitimcilerin, ailelerin ve toplumun temel sorumluluğudur. Köklü eğitim kültürümüz ve nitelikli yayınlarımızdan aldığımız güç ile öğrencilerimizin hayallerine dâhil oluyor  onları yetkinliklerinden emin bireyler olarak yetiştiriyoruz. Bu amaçla idari kadroda müdür olarak görev alan öğretmenimiz 15 yıllık tecrübesiyle, İstanbul’da köklü eğitim kurumları yönetim deneyimiyle ideal eğitim programını kurumumuzda uygulayacaktır.   Koçluk becerisine sahip öğretmenler, İletişim becerisini güçlendiren yoğun İngilizce programı, Başarıyı artıran sınava hazırlık materyalleri, Araştırma becerisini destekleyen tam donanımlı derslikler, Başarıyı odağına alan bir güven anlayışı bekliyor.  Günün her anı kullanıma açık olan modern öğrenim merkezlerini,  Doğru sonuca deneylerle ulaşılan laboratuvarları, Başarıyı artıran sınava hazırlık materyalleri, Her bilgiye kolayca erişilebilen kapsamlı kütüphaneleri öğrencilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.  Küçük yaşlardan itibaren tercih bilinci kazandırmayı önemseyen bir anlayış,  Öğrenmenin kalıcılığını sağlayan ve deneyimi teşvik eden ödevler, Düşünmeyi ve uygulamayı ön planda tutan ölçme değerlendirme içerikleri, Çalışma alışkanlıkları danışmanlığı ile desteklenen sınava teknik hazırlık dersi, Proje başlatma, tamamlama ve sunum çalışmaları, Öğrenci merkezli eğitime inanan, takipçi ve motive edici öğretmenler. Başarıya katkı sağlayan son teknoloji eğitim materyalleri, Merak ödevleri, Yenilikçi eğitim metotları, Kişisel gelişim programları, Öğretmen ve öğrencilerin inovatif fikirlerinin buluştuğu toplantılar,, 40m2 lik sınıflarda 10 öğrenci 2000 m2 bahçe ve oyun alanı  Modern ve demokratik bir okul kültürü sizleri bekliyor.”dedi. 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE