adscode
Çarşamba, 27 Mayıs 2020
.
13
Denizli
.
chevron_left chevron_right
EĞİTİM

İSTEK VAKFI DENİZLİ OKULLARI HİZMET İÇİN GELİYOR

İstek Vakfı Denizli Okulları Kampüs Müdürü Nevzat Neyzen Gökcen, ‘‘Bizler Atatürkçü, Cumhuriyetçi, ilerici öğretmenler ve kurum olarak Türk Milli Eğitim Sisteminde 34.yılını tamamlamış bir kurum olarak, hizmet için geliyoruz

9455 Toplam Gösterim
İSTEK VAKFI DENİZLİ OKULLARI HİZMET İÇİN GELİYOR

 

İstek Vakfı Denizli Okulları Kampüs Müdürü Nevzat Neyzen Gökcen, ‘‘Bizler Atatürkçü, Cumhuriyetçi, ilerici öğretmenler ve kurum olarak Türk Milli Eğitim Sisteminde 34.yılını tamamlamış bir kurum olarak, hizmet için geliyoruz

 

 

İstek Vakfı Denizli Okulları Kampüs Müdürü Nevzat Neyzen Gökcen, ‘‘Bizler Atatürkçü, Cumhuriyetçi, ilerici öğretmenler ve kurum olarak Türk Milli Eğitim Sisteminde 34.yılını tamamlamış bir kurum olarak Denizlili öğrencilere özellikle akademik anlamda ve sosyal, sportif ve sanatsal anlamlarda hizmet etmek için geliyoruz.

 

 

 

İstek Vakfı Denizli Okulları bugün düzenlediği basın toplantısı ile basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantıya İstek Vakfı Denizli Okulları Kampüs Müdürü Nevzat Neyzen Gökcen, Lise Müdür Yardımcısı Burak Çeven, Ortaokul Müdür Yardımcısı Şeminur Sırlan ve Akademik Koordinatör Metin Özaltun ve basın mensupları katıldı.

 

Denizli eğitiminde farklılık yaratmaya geldiklerini belirten Kampüs Müdürü Nevzat Neyzen Gökcen “ Biz İstek Vakfı Denizli Okulları olarak 22 aylık bir hazırlık sürecinden çıktık. Çok değerli, nitelikli öğretmen kadrosuyla, 34 yıllık bilgi birikimimizle Denizli insanlarını, özellikle Denizlili öğrencilerle deneyimimizi ve tecrübemizi paylaşmaya geliyoruz.’’ dedi.

 

Gökcen, ‘‘Bizler Atatürkçü, Cumhuriyetçi, ilerici öğretmenler ve kurum olarak Türk Milli Eğitim Sisteminde 34.yılını tamamlamış bir kurum olarak Denizlili öğrencilere özellikle akademik anlamda ve sosyal, sportif ve sanatsal anlamlarda hizmet etmek için geliyoruz. Kurumumuzu oluşturan birkaç kolondan en önemlisi İngilizce eğitimi. Bir başka programımız ise özellikle sportif ve sanatsal alanlardaki ve aynı zamanda laboratuvar ve atölye çalışmalarımız. Denizli eğitiminde farklılık yaratmaya geliyoruz. Okulumuz Şirinköy'de çok modern ve olumlu bir ambiyans ile hizmet vermek üzere. Heyecanımız yüksek, motivasyonumuz tam” dedi.

 

 

Eğitmen kadrosunun yüzde 78’inin Denizlili öğretmenlerden olacağını belirten Nevzat Neyzen Gökcen “Amerika’da, İrlanda’dan ve İngiltere’den öğretmenlerle okulumuzu özellikle yabancı dilde uygulanan uluslararası bir programımız var. Bu program neticesinde öğretmenlerimizin anadil düzeyinde İngilizceyi çok iyi bilmeleri gerekiyordu. Bu amaçla öğretmen kadrosu oluşturuldu ve çok da uyumlu bir ekip oluşturduk. Toplam 73 öğretmenle ve 300’e yakın öğrencisi ile Denizli’de hizmet vermeye hazırız” şeklinde konuştu.

 

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE