Cumartesi, 07 Aralık 2019
.
14
Denizli
.
chevron_left chevron_right
SPOR

HALUK ULUSOY TESİSLERİNDE YENİLEME ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Yaptığı transferlerle ve stadyumda devam çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Yukatel Denizlispor’da, altyapı güçlendirme çalışmaları da bir taraftan devam ediyor.

6466 Toplam Gösterim
HALUK ULUSOY TESİSLERİNDE YENİLEME ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Yaptığı transferlerle ve stadyumda devam çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Yukatel Denizlispor’da, altyapı güçlendirme çalışmaları da bir taraftan devam ediyor. Kulüp, altyapıdan oyuncu yetiştirerek oynadığı futbolun yanı sıra yetiştirdiği oyuncularla da Türk futbolunda yer etmeyi hedefliyor.

 

 

Hızlı bir yapılanma içerisinde olan ve her alan çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Yeşil-Siyahlı Kulüp, altyapısını güçlendirmek için de hamleler yapıyor. Son olarak Altınordu’da U17 hocası olarak görev yapmış olan İlker Seven’i U19 sorumlusu olarak kadrosuna katan Yukatel Denizlispor, genç oyuncuların konaklaması için fiziki imkânlar da sunuyor. Kulüp, stadyumun yanı sıra Haluk Ulusoy Tesislerinde de yenileme çalışmalarının devam etmesi sebebiyle altyapı oyuncuları için bir villa kiralandı. 30 kişi kapasiteli binanın ranza ve yatakları Denizlili iş adamı Tuğra Mobilya’nın sahibi Hasan Arslanpir tarafından bağışlandı. Genç oyuncular, Kulüp’ün stadyumun yanında yer alan eski hizmet binası yenilenene kadar burada konaklayacak. Merkezde bulunan 7 katlı Kulüp binasının 5 katı altyapı için ayrılacak ve binanın yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardında da altyapı oyuncuları burada konaklamaya başlayacak.

 

 

Altyapı güçlendirme çalışmaları hakkında bilgi veren Yukatel Denizlispor Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Uğur Coşkun, “İyi transferler yapıyoruz ancak kulüp olarak iyi transferler yapmanın yanı sıra yeni, genç oyuncular da yetiştirmemiz gerekiyor. Zaten hali hazırda altyapıda oynayan hem yerli hem yabancı çocuklarımız var. Onlara daha iyi rehberlik etmek istiyoruz. Ayrıca yeni yetenekleri de futbola kazandırmak istiyoruz. Bunun için de hem teknik hem de fiziki geniş imkânlar sağlamamız gerekiyor. Bunun gayreti içerisindeyiz. Bugün gösterdiğimiz çabaların inşallah ileride ürününü alacağız. Genç oyuncularımız için Kulübümüze destek veren Tuğra Mobilya sahibi Hasan Arslanpir’e de teşekkür ederiz” dedi.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE