Perşembe, 02 Nisan 2020
.
13
Denizli
.
chevron_left chevron_right
PAMUKKALE

GÜCÜMÜZÜN KAYNAĞI MİLLİ SİLAHLARIMIZ! GÜCÜMÜZÜ DÜNYA GÖRDÜ!

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyindeki terör koridorunu ortada kaldırmak için giriştiği harekatın ardından hem sahada, hem masada öenmli bir kazanım elde ettiğini belirterek, “Bu harekatla tüm dünya gücümüzü görmüştür.

9333 Toplam Gösterim
GÜCÜMÜZÜN KAYNAĞI MİLLİ SİLAHLARIMIZ! GÜCÜMÜZÜ DÜNYA GÖRDÜ!

Gücümüzün kaynağı da son dönemde savunma sanayine yaptığımız yatırımlarla elde ettiğimiz milli silahlarımızdır. Bu da hükümetimizin ne kadar isabetli kararlar aldığının, vatansever ve milli kadroların işbaşında olduğunun göstergesidir” dedi.

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Suriye’de Rusya ile varılan mutabakatı değerlendirdiği bir açıklama yaptı. Öncelikle bölgede Türkiye’ye rağmen hiçbir şey yapılamayacağının dünya tarafından görüldüğünü, Türkiye’nin bölgede ne kadar güçlü bir aktör olduğunun gözler önüne serildiğini ifade etti.
DERSLERİNİ ALDILAR!
AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Gökbel, “Türkiye başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli ile ülke yönetimindeki vatansever ve milli kadroların basireti ile yerinde ve zamanında bir müdahale yapmıştır. Suriye’nin kuzeyinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne rağmen olmayacak hayaller kuranlar derslerini almış, hayalleri başlarına yıkılmıştır. Nihayetinde Rusya ile varılan mutabakat göstermiştir ki; Türkiye’ye rağmen bölgede bir şey yapmanın imkanı yoktur. Askeri harekat ve sonrasındaki diplomasi sürecinde varılan anlaşma, terör koridorunu ortadan kaldırmıştır. Bu da Türkiye’nin gücünü tüm dünyaya göstermiştir. Hem sahada, hem de masada kazançlı çıkan taraf Türkiye olmuştur” dedi.
TÜRKİYE KABUĞUNU KIRMIŞTIR!
Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyinde giriştiği bütün askeri operasyonların “süper” tabir edilen ülkeleri dahi şaşırtacak kadar hızlı ve başarılı geçtiğine dikkat çeken AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Türkiye’nin bu başarısının elbette birçok nedeni var. Doğuştan asker ve savaşçı bir millet olduğumuz aşikârdır. Ayrıca son dönemde savunma sanayimize yaptığımız yatırımlar yoluyla ürettiğimiz milli silahlarımız, hem Barış Pınarı Harekatı’nda hem de önceki operasyonlarımızda başarıyı getiren en büyük unsurdur. Bunun içindir ki; operasyon süresince dünyadan gelen silah ambargosu tehditlerine boyun eğmedik ve başarıya ulaştık. Bu harekâtla Türkiye askeri anlamdaki gücünü ve kendisine yönelen saldırı ve tehditlere karşı neler yapabileceğini tüm dünyaya göstermiştir. Türkiye’nin sözünü bölgede geçer kılan, milli silahları ile iş başındaki vatansever ve milli kadrolardır. Geldiğimiz nokta elbette yeterli değildir. Ancak Türkiye’nin kabuğunu kırdığını göstermesi anlamında önemli ve umut vericidir. Daha çok çalışacağız, bölgedeki mazlumların umudu olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni daha da ilerilere başarıyla taşıyacağız. Çünkü son yıllarda şunu gördük ki; Türkiye yoksa, bölgenin mazlum halkları emperyalizm ve siyonizmin zulmü altında yok olacaktır. Türkiye’nin hem inancından, hem de tarihinden aldığı ülküsü bizleri bir saniye bile durup dinlenmekten alıkoymaktadır. Güçlü olmak zorundayız. Bunun için her alanda milli üretim hamlesini kararlılıkla sürdüreceğiz” diye konuştu.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE