Çarşamba, 18 Eylül 2019
.
32
Denizli
.
chevron_left chevron_right
SPOR

Denizlispor, Kerem Can Akyüz ile anlaşmaya vardı.

9 yılın ardından Süper Lig’e tekrar dönen Denizlispor, Kerem Can Akyüz ile anlaşmaya vardı. Anlaşmanın sağlandığını ilk olarak Denizlispor Başkanı Ali Çetin, kendi sosyal medya hesabından duyurdu

6771 Toplam Gösterim
Denizlispor, Kerem Can Akyüz ile anlaşmaya vardı.

9 yılın ardından Süper Lig’e tekrar dönen Denizlispor, Kerem Can Akyüz ile anlaşmaya vardı. Anlaşmanın sağlandığını ilk olarak Denizlispor Başkanı Ali Çetin, kendi sosyal medya hesabından duyurdu.

9 yıl aradan sonra 2018-2019 futbol sezonunda Süper Lig’e yükselerek başarısı ile adından sıkça söz ettiren Denizlispor transferlere başladı. Ligin bitmesi ile birlikte taraftarların ve spor camiasının transfer söylentileri ile ilgisini çekmeye başlayan Denizlispor’un pek çok isimle görüştüğü yolunda haberler yapıldı. Her röportajında önceliği iç transfere vereceklerini ve 15 futbolcu transferi yapacaklarını söyleyen Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, 2019-2020 ligi öncesi yapılan ilk transfer haberini de kendi sosyal medya hesabından duyurdu. “Kerem Can ile yola devam” yazarak Kerem Can Akyüz ile anlaşmaya varıldığını duyuran Başkan Ali Çetin, Süper Lig’de ilk 5’e girme hedefini de paylaştığı fotoğrafla pekiştirdi.

Transfer sürecini titizlikle yürüttüklerini ifade eden Başkan Çetin, “Süper Lig’e çıktığımızdan beri hem ulusal kanallarda hem Denizli’nin yerel medyasında Denizlispor’un yapacağı transferler konuşuluyor. Basın mensuplarımız her fırsatta bana ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma bu konuda sorularını yöneltiyorlar. 10’un üzerinde transfer yapacağız. Scout ekibimizi kurduk. Yerli ve yabancı bazı oyuncularla görüşmelerimiz devam ediyor. Transfer bütçemizi 70 Milyon Lira olarak belirledik. Elimizdeki kaynağı en iyi şekilde değerlendirmek için çalışıyoruz. Her zaman söylüyorum; bu kulübün sokağa atılacak parası yok. En çok verim alacağımız futbolcuları en uygun bedellerle getirmeye çalışıyoruz. Önceliğimiz iç transfer. Bunun içinde 2018-2019 sezonunda takımımızda oynamış ama hali hazırda sözleşmesi biten ya da bitmek üzere olan futbolcularımız da var. İlk olarak da Kerem Can ile anlaştık. Kendi oyuncumuzla devam edecek olmaktan dolayı mutluyuz. 1.Lig’de şampiyonluk için beraber mücadele ettik, şimdi Süper Lig’de ilk 5 için mücadele edeceğiz” dedi.

Denizlispor Kulüp yönetimi, Kerem Can Akyüz ile yapılan sözleşmenin detaylarını önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan imza töreni ile açıklanacağının bilgisini verdi.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE