adscode
Pazartesi, 25 Mayıs 2020
.
13
Denizli
.
chevron_left chevron_right
GÜNDEM

ÇİVRİL'DE YAZ SPOR OKULLARI AÇILDI

Çivril Belediyesi, Çivril Halk Eğitim Merkezi ve Çivril Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü'nün birlikte düzenlemiş olduğu yaz spor okulları açıldı

5307 Toplam Gösterim
ÇİVRİL'DE YAZ SPOR OKULLARI AÇILDI

 
Çivril Belediyesi, Çivril Halk Eğitim Merkezi ve Çivril Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü'nün birlikte düzenlemiş olduğu yaz spor okulları açıldı.

Denizli'nin Çivril ilçesinde okulların tatile girmesi ile birlikte çocukları ve gençleri aktivitelere alıştırmak için yaz spor okulları açıldı. Çivril Belediyesi, Çivril Halk Eğitim Merkezi ve Çivril Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü'nün birlikte düzenlemiş olduğu yaz spor okulları açılışı Çivril İlçe stadyumunda gerçekleşti. Yaz spor okullarına gençlerin ve çocukların yoğun ilgi gösterdiğini belirten Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, "Halk Eğitim Merkezi ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediğimiz yaz spor okullarına 876 öğrenci katılırken, yetişkinlere yönelik yapılan kurslarımıza da 523 kişi katıldı. Bizler de öğrencilerimizin ve gençlerimizin istekleri doğrultusunda futbolundan basketboluna, masa tenisinden badmintonuna birçok dallarda kurslar açtık. Bugün burada yaz spor okullarına katılanlardaki heyecanı görmek bizleri son derece mutlu etmiştir. Herkesi spor yapmaya davet ediyoruz. Geleceğin futbolcuları, basketbolcuları olacaksınız. İlçemiz birçok spor dalında şampiyonlar çıkardı. Bizler belediye olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Kurslarımıza katılan öğrencilerimize ve gençlerimize aileleriyle birlikte teşekkür ediyor, yaz spor okullarının ilçemize hayırlı olmasını, güzellikler getirmesini diliyorum." şeklinde konuştu. İlçede geleneksel olarak düzenlenen yaz spor okullarında 06-15 yaş arasındaki çocuklara yönelik futbol, voleybol, basketbol, tenis, okçuluk, güreş, bilek güreşi, gitar, bağlama, resim, ebru, ingilizce, satranç, drama, halk oyunları, keman, masa tenisi, badminton, dart, bocce dalları yer alırken yetişkinlere yönelikte bilgisayar kursu, drama, diksiyon, işaret dili, ingilizce, yaşlı bakım ve resim dalları yer alıyor.Yaz Spor Okullarının açılış törenine Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Yeşil Çivril Belediye Spor Kulüp Başkanı Mesut Kaygısız, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erkan Dündar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Eroğlu, çok sayıda öğrenci vatandaş katıldı.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE