Cuma, 05 Mart 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Çameli

Çameli Kaymakamı ve Belediye Başkanı çalışanların yeni yılını tebrik etti

Denizli’nin Çameli ilçesinde Kaymakam ve Belediye Başkanı yeni yıla çalışarak girenleri yalnız bırakmadı.

17253 Toplam Gösterim
Çameli Kaymakamı ve Belediye Başkanı çalışanların yeni yılını tebrik etti


Ailesi ile birlikte olamayan kamu çalışanlarının yeni yılını tebrik eden Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve Kaymakam Kerem Yenigün, ikramlarda bulunarak kolaylıklar diledi.
Çameli Kaymakamı Kerem Yenigün ve Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, yeni yıl dolayısıyla ilçede çalışan kamu, kurum ve güvenlik güçlerini ziyaret etti. Yeni yıla evinde olamayan, çalışanların yanında olarak yeni yılını tebrik ettiler. Kaymakam Yenigün ve Başkan Arslan, yeni yıla saatler kala sağlık çalışanları, itfaiye, polis ve jandarma personellerine yılbaşı ziyaretlerinde bulundular. 2021 yılını mesai başında karşılayan kamu çalışanlarını ziyaret eden Başkan Arslan ve Kaymakam Yenigün ilk durağı Çameli Devlet Hastanesi ve 112 Acil Servisini ziyaret gerçekleştirilerek çalışanlara ikramda bulunuldu, çalışmalarından dolayı kolaylıklar diledi.

Emniyet ve jandarma personelleri denetim gerçekleştirdi
Yılbaşı önlemleri nedeniyle Fethiye -Çameli Karayolu Bıçakcı Mahallesinde gerçekleşen yol kontrol noktasına giden Kaymakam Yenigün ve Başkan Arslan Çameli’nin huzuru ve güvenliği için yılbaşı akşamında da görev başında olan emniyet ve jandarma personelini ziyaret ederek, yeni yıllarını tebrik etti.

Başkan Arslan ve Kaymakam Yenigün’den yeni yıl mesajı
Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, geçen yılın Çameliler açısından dolu, dolu bir yıl olduğunu ve 2021 yılı Çameli için çok daha iyi hizmetlerin yapılacağı bir dönemin başlangıcı olacağı söyledi. Çameli Kaymakamı Yenigün, halkın içinde olmaya ve onlarla birlikte sorunlara çözüm noktasında çalışmaya, hizmet üretmeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Arslan ve Kaymakam Yenigün, yeni yılın Çameli halkına, ülkeye ve millete hayırlı olmasını temenni ederek, tebrik ettiklerini dile getirdi.

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE