Çarşamba, 08 Temmuz 2020
.
13
Denizli
.
chevron_left chevron_right
SPOR

BAŞLIK 57 GENÇLİK'TEN BİR VEFA ÖRNEĞİ

Denizlinin sevilen taraftar grubu 57 gençlik, Her yıl olduğu gibi bu yıl da,geleneksel hale getirdikleri vefa ziyaretlerini ihmal etmeyerek takdirleri üzerine çekti.

6649 Toplam Gösterim
BAŞLIK  57 GENÇLİK'TEN BİR VEFA ÖRNEĞİ

Denizlinin sevilen taraftar grubu 57 gençlik, Her yıl olduğu gibi bu yıl da,geleneksel hale getirdikleri vefa ziyaretlerini ihmal etmeyerek takdirleri üzerine çekti.57 GENÇLİK'TEN BİR VEFA ÖRNEĞİ

 

57 gençlik taraftar grubu, Tanju Bayındır ve Murat Akar liderliğinde, yüzlerce taraftarları bir araya gelerek, sırasıyla Denizli'de şehitlik, yetiştirme yurdu, huzur evi, ziyaretlerinde bulunarak, yaşlıların, kimsesiz çocukların yüzünü güldürdü...!
Huzurevinde ki yaşlılar ve kimsesiz vatandaşlarımızla muhabbet edilip, gönülleri alındı. Çocuklarla güzel vakit geçirilip,oyunlar oynanıp yüzleri güldürüldükten sonra şehitlik ziyaretine geçildi.
Şehitlikte, ebediyete intikal etmiş şehitlerimizin için Kur'an-i kerim okundu, kabirlerine karanfiller konuldu.

HAYDAR VARAN UNUTULMADI.

 

 

Taraftarlar, kısa bir süre önce hayatını kaybeden, Denizlispor'un önde gelen ve sevilen tribün liderlerinden Haydar Varan'ı da unutmayarak mezarını ziyaret edip, ''Haydar Varan ÖLÜMSÜZDÜR'' mesajını verdiler.

Bu anlamlı ziyaretlerin Denizlispor'un 53.kuruluş yılında gerçekleştirilmesi ise güne ayrı bir maneviyat kattı.

57 Gençlik Taraftar Grubu'nun liderleri Murat Akar ve Tanju Bayındır gazetemize vermiş olduğu röportajda:

''Yaşlılarımız, şefkate muhtaç kimsesiz çocuklarımız asla yanlız değildir. Her şartta, her durumda 57 Gençlik olarak yanlarındayız. Vatan için şehit olan Aziz kahramanlarımızı ve Denizlispor'a çok katkısı olmuş Haydar abimizi da unutmayarak mezarlarıni ziyaret ettik...! Allahtan rahmet dileriz, mekanları cennet olsun. Böylesine anlamlı bir günde yanımızda olan tüm renkdaşlarımızı da canı gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.. ''

Dedi..!

Yazan Huriye Demirci

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE